Merhaba benim adım Sultanbeyli escort Ceylan. Tabuların Hepsini Ortadan Kaldırın; Genel olarak bakıldığı zaman anal ilişkiyi bayanların tercih etmemelerindeki en büyük etkenlerin başında, insanların bu konu da ortaya çıkartmış olduğu tabular geliyor.

Kadınların büyük bir bölümünün bu konu da yaşamakta oldukları sıkıntılar direk şekilde onların cinsel yaşamlarına da yansımış oluyor.

Ben ise genel olarak ortaya çıkmakta olan tabuları ortadan başarılı bir biçimde kaldırmak adına elimden gelen her şeyi tam anlamı ile yapmaktayım.

Yaşımın da getirmiş olduğu olgunluk ile birlikte erkeklerin anal ilişki konusundaki isteğini biliyorum. Ve onlara istemiş olduklarını da en iyi biçimde vermeyi hedefliyorum.

İstediğiniz Şeyleri Size Verebilirim; Sadece normal ilişkilerde değil hem de para karşılığındaki ilişkilerde de anal birliktelikler söz konusu olduğu zaman bayanlar tepki veriyorlar.

Erkekler de tepkilerden ötürü ister istemez geri plana kendilerini atmak mecburiyetinde kalıyorlar.

Ben ise diğer bayanlardan bir hayli ayrı bir yapıya sahibim.

Ve anal ilişkiden kesinlikle kaçmıyorum.

Böylece aklınızda benimle alakalı herhangi bir soru işareti kalmasına gerek kalmıyor. Benimle birlikte olmadan önce bana ilişkimiz ile ilgili istemiş olduğunuz her şeyi rahatlıkla sorabilirsiniz.

, , , , , , , ,