Merhaba Elit beyler, benim adım escort Şile Filiz. 19 yaşında olmamın yanı sıra her zaman randevularımda ne kadar deneyimli olduğumu gösterebilecek bir kadınım. 160 boyunda ve 49 kilo olmamdan ötürü rahatlıkla fantezilere eşlik edebilecek bir kadın olarak görülebilmekteyim. Aynı zamanda da görüşmelerimde her zaman partnerlerimin isteklerini gerçekleştirmeyi kendine görev edinmiş biri olarak da tabir edilebilmekteyim.

Her zaman partnerlerine odaklanarak, bu konuda randevularının üzerine fazlasıyla düşen biriyim. Dolgun kalça ve göğüslerimden yararlanmak isteyenlerin benimle iletişim kurmalarını beklemekteyim. Sadece Whatsapp üzerinden iletişimlerimi gerçekleştirmekte ve her an bana ulaşabileceklerini de ifade edebilmekteyim.

Görüşmelerimi gerçekleştireceğim kişilerin bilmeleri gereken durumlardan bir tanesi de sadece 5 yıldızlı otellerde randevularımı kendilerine sunabileceğimdir. Son derecede lüks ve mükemmel bir beraberlik isteyerek hayallerine ulaşma amacı güdenlere bu şekilde hizmet vermekteyim.

İlanımda yer alan resimlerim de tamamen bana aittir. Resimlerde herhangi bir oynama olmamakla beraber, tamamen beni yansıttığını da ifade edebilmekteyim. Benimle buluşacak olan partnerlerimin sürprizlerle karşılaşmamasını da fazlasıyla ciddiye almaktayım.

, , , , , ,