Cinsel ilişkiye girmek ve bu ilişkiyi herhangi bir sınır olmadan yaşamak kadınların da erkeklerin de en fazla istemiş olduğu şeylerden biri olarak ön plana çıkıyor. Lakin özellikle de cinsel yol ile bulaşmakta olan hastalıklardan korkan pek çok kişi kondomlu bir şekilde ilişkiye girmeyi tercih ediyorlar.

Özellikle de kadınlar bu konuda artık daha öncesinde olmadığı kadar fazla bu konunun üzerinde duruyorlar. Erkekler de ister istemez kondomlu şekilde ilişkiye girmek zorunda kalıyorlar. Ancak erkeklerin büyük bir kısmı kondomlu bir şekilde cinsel ilişkiye girmeleri sonrasında ereksiyon sorunları yaşadıklarını söylüyorlar. Özellikle de ilk dönemlerde bu konuda son derece haklıydılar. Çünkü genel olarak o dönemlerde kondomların kalınlıkları oldukça fazlaydı.
Erkekler de kondom kullandıkları zaman ister istemez yapay bir ilişki içerisinde kalmış oluyorlardı. İlerleyen zaman ile beraber ise kondomlar çok daha inceldiler. Ancak buna rağmen hala kondomsuz bir şekilde ilişkiye girmek isteyen Kartal escort kızların sayısında gözle görülür bir artış ortaya çıkmaya başladı.

, , , , , , ,