Merhaba benim adım Ataşehir escort Aykal. Her erkeğin doyumsuzluğunu giderebilecek fiziksel özelliklere sahip bir kadınım. 22 yaşında, 1.65 boyunda ve 52 kilo gibi özelliklerim her erkeğin kusursuz bir vücuda sahip olmamı sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda da göğüslerimin normalden daha da büyük olması erkeklerin en fazla beğendiği noktalardan bir tanesi olarak sayılabilmektedir. Öte yandan sarı saçlarımla erkekleri etkileyebilecek ve daha önceden yaşamadıkları anların içerisinde olmalarında da ideal bir konumda olacak olan detaylarım arasındadır.

İletişim kurmak isteyen ve benimle beraber bambaşka anlar içerisinde bulunma amacı güdenlere bazı şartlarım olacaktır. Elit bir beraberlik hizmetini ortaya koyduğumdan ötürü lüks konaklama yerlerinde randevularımı gerçekleştirmeye önem vermekteyim. Aynı zamanda da randevulaşma esnasında partnerim olacak olan kişileri dinleyerek, onların isteklerini yerine getirmek ve fantezi dünyalarına beraber giriş yapmak için elimden geleni de ortaya koymaya çalışmaktayım.

Whatsapp yoluyla iletişim kurmanız mümkün olmakla beraber, beni istediğiniz her an arayabilirsiniz. Resimlerim de tamamen doğal ve herhangi bir hile içermemektedir. Aynı zamanda da resimlerimden daha da güzel olduğumu da söyleyebilirim.

, , , , , ,